پخش مستقیم اره دیسکی رومیزی

پخش مستقیم اره دیسکی رومیزی در وهله اول توسط کارخانه های تولیدی این تجهیزات انجام می شود که پس از تولید اقدام به بازاریابی این محصول می کنند و سپس به صورت گسترده به بازار عرضه می کنند.

مرجع پخش اره دیسکی رومیزی هم چنین شامل نمایندگی های پخش و فروش فعال در این زمینه می باشد که دارای شعب پخش و فروش معتبری نیز در اقصی نقاط ایران می باشند.

پخش مستقیم اره دیسکی رومیزی

معرفی انواع اره دیسکی رومیزی

معرفی انواع اره دیسکی رومیزی اره دیسکی یکی از ابزارآلات پر کاربرد در صنعت نجاری است؛ این ابزار که به آن اره دیسکی هم گفته می‌ شود برای برش مواد مختلف اعم از سیمان، فلز، چوب و پلاستیک مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

برای استفاده از این دستگاه باید از تیغ اره مناسب استفاده نمایید و برش مواد را انجام دهید. کیفیت برش این اره در بین ابزار آلات نجاری مشابه با اره فارسی بر و اره میزی است.

البته تفاوت و شاید مزیتی که دارد این است که می‌توان آن را حمل کرد و در پروژه‌ های مختلف به کار گرفت.این اره هم مانند هر یک از سایر وسایل نجاری از یک سری قطعات تشکیل شده است که در کارکرد ان تاثیر زیادی دارد که به شرح ذیل هستند:

۱. موتور اره دیسکی: موتور این اره در توان های مختلفی در بازار وجود دارد که عموما بین ۱۲۰۰ تا ۲۲۰۰ وات است که دور موتور آن ها به ۱۷۰۰ تا ۵۵۰۰ دور در دقیقه می رسد. هر چه توان موتور آن بالاتر باشد؛ برش مواد مختلف بیشتر و دقیق تر می باشد.

۲. دسته کنترل: اگر اره دیسکی را دیده باشید روی آن یک دسته بزرگ و در جلوی آن یک دسته کوچک تر وجود دارد که کنترل و هدایت دستگاه در زمان برش را راحت می کند.

عموما در زمان کار با این ابزار دسته بزرگ تر را با دست راست و با دست چپ دسته کوچک تر را نگه می دارند تا دستگاه کنترلش هم راحت تر باشد و هم برش های آن را راحت و دقیق بتوانند بزنند.

۳. صفحه اره : صفحه بخش دیگری از اره دیسکی است که میزان عمق و برش آن با اره دایره ای تنظیم می گردد. بین صفحه و بدنه آن یک سری اهرم هایی هست که با توجه به نشانگرهایی که کنار آن هستند.

و قابلیت تنظیم را می دهند.همچنین در زمان تهیه اره دیکسی باید به عمق برش هم توجه کنید و همین طور قطر تیغ اره ای که روی دستگاه قرار می گیرد هم فرق می کند.

در واقع هر چه قطر تیغ اره بالاتر باشد عمقی که برش می دهد بیشتر خواهد بود. همچنین زاویه صفحه هم بین ۰ ۵۶ درجه است.

۴. نگهدارنده تیغه: نگهدارنده تیغه که به آن محافظه تیغه هم گفته می شود دارای دو قسمت ثابت و متحرک است که وجود آن ها سبب می شود تا مانند یک شمشیر از تیغه اره دیسکی محافظت کنند.

و همین طور امنیت نجاری که با آن کار می کند و همین طور خاک اره ای که برش از برش ایجاد می شود را به بیرون می ریزد. ضمنا وجود این حفاظ سبب شده تا خودش در زمان کار کردن اره کنار برود و دوباره بیاید.

شاخصه های بارز اره دیسکی

شاخصه های بارز اره دیسکی متاسفانه خیلی از افراد اره دیسکی و اره گرد بر را با هم دیگر یکی می‌ دانند در صورتی که تفاوت زیادی دارنند. اره دیسکی دارای یک موتور و تیغه متصل به شفت آن است.

که داخل بدنه اصلی قرار گرفته و همین طور این اره دسته ای برای حمل و حرکت آسان تر روی قطعه آن دارد که هدایت کردن و کنترل کردن آن را خیلی راحت می کند.

و سبب می شود تا آسیب دیدگی به نجار به حداقل برسد.ضمنا این اره از کلید خاموش و روشن، قاب محافظ و صفحه گونیا نیز ساخته شده است.

برای این که بخواهید این ابزار نجاری را تهیه کنید باید یک سری نکات مهم را در نظر داشته باشید؛ به عنوان مثال قدرت، کیفیت و همین طور قیمت دستگاه بسیار مهم هستند.

اما از آن‌ ها مهم تر کاری است که می خواهید با آن انجام دهید؛ اگر هدف کاری شما کارهای ظریف است باید از اره دیسکی سبک و کم قدرت استفاده کنید؛ چون که اره دیسکی با توان کار را خراب می کند.

ضمنا برندهای معتبر مانند برند بوش عموما اره دیسکی سنگین تولید می کنند که شما باید به سراغ برندهای معمولی اما با قیمت کمتر بروید.

ضمنا باید یک سری دیگر از عوامل را در خرید خودتان در نظر داشته باشید که به شرح ذیل هستند: وزن ابزار مدل تیغه قابلیت استفاده به صورت زاویه دار ضمانت و گارانتی مکانسیم ترمز الکترونیکی

سفارش عمده اره دیسکی رومیزی

سفارش عمده اره دیسکی رومیزی مرکز عرضه اره دیسکی رومیزی به طرق مختلف این محصول را در اختیار خریداران قرار می دهند، و بهترین اره گردبر را نیز با قیمتی مناسب به خریداران عرضه می کنند.

در این میان وب سایت های اینترنتی فعال در این زمینه نیز سفارش عمده اره دیسکی رومیزی را انجام می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما